Samsung Galaxy S - příslušenství

Pokud si mě opravdu pořídíš, nezapomeň na nejdůležitější věc, kterou je pořádné příslušenství pro případ náhlého pádu, jemného škrábnutí nebo pro rychlonabití mobilního telefonu Samsung Galaxy S. Veškeré ceny jsou seřazeny od té nejlevnější, takže nakupuješ zároveň chytře a efektivně!

InvisibleSHILED pro Samsung Galaxy S

Ochrana displeje je důležitá, proto Ti doporučuji tento 0,2 mm silný štít, který ochrání 4'' displej mobilního telefonu Samsung Galaxy S na výbornou. Nechtěné pády a kontakt s klíči v kapse už nebude žádný problém. Navíc se dodává s doživotní zárukou - o důvod víc si ji pořídit.

Samsung pro i9000 (displej) lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Samsung EF-C968LBEC

Bez černého svislého pouzdra ani ránu. Tento skvělý výrobek napomáhá k ochránění celého těla mobilního telefonu, uchovává jeho mladistvý vzhled a svěžest. Navíc je pouzdro poměrně tenké, takže se nemusíš bát o zbytečné navyšování rozměrů v kapse/kabelce/tašce.

Pouzdro SAMSUNG EF-C968LBEC černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Držák HAICOM pro Samsung Galaxy S

Každý držák od společnosti HAICOM je nejen skvělým pomocníkem při cestách autem, navíc je konstruován pro přesně daný typ telefonu, takže je pro něj skvěle uzpůsoben. Skládá se ze dvou částí, ideální funkčnost nabízí při připevnění na čelní sklo automobilu. Hurá na výlet.

Držák HAICOM Samsung i9000 Galaxy S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nabíječka pro Samsung Galaxy S

Povedlo se Ti ztratit/zničit/prodat originální nabíječku pro Samsung Galaxy S a potřebuješ novou? Žádný problém, díky porovnávači cen heureka.cz Ti ji nabízím za pár desetikorun. Už nikdy nebudeš bez šťávy. Natož pak Tvůj mobilní telefon.

Nabíječka Samsung ATADU10EBE lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>