Samsung Galaxy S - moje výhody a nevýhody

Zde zesumíruji všechny důležité plusy a mínusy, abys věděl/a, co vše ode mě můžeš očekávat. Pokud se Ti znelíbím, nezoufej, vpravo dole jsem vypsal seznam svých známých, takže si je určitě prostuduj a vyber si svůj nejlepší mobilní telefon. S pozdravem Tvůj Samsung Galaxy S.

Výhody

bluetooth 3.0 Pojďme si uvést mé nesporné výhody, kvůli kterým mám napřed před ostatními mobilními telefony. V žilách mi koluje pohon o taktu 1 GHz, takže jsou téměř všechny akce prováděny svižně bez sekání. Můžu natáčet videa dokonce v HD kvalitě, fotím díky 5 MPx fotoaparátu. Díky technologii SuperAMOLED zobrazím veškeré barvy naprosto dokonale, užiješ si skvělý zážitek. Pánům ze Samsungu se vyvedla i konstrukce - je pevná a dobře se drží v ruce. Navíc mě téměř nebudeš cítit, jsem opravdu lehký smartphone. Podporuji Wi-Fi, Bluetooth 3.0 a funguji na operačním systému Android. Psát knihy pomocí SWYPE Tě bude bavit, díky multimediálním funkcím můžeš pročítat elektronické knihy, hrát hry nebo poslouchat muziku. Další výhody budou uvedeny v diskusním fóru, do kterého se můžeš přepnout díky menu vpravo.

Nevýhody

otisky prstu Málokdo snese kritiku tak dobře, jako já. Bez zbytečných řečiček na Tebe vysypu některé mé nedostatky, kterými bohužel disponuji. Při focení v přítmí nebo při noční cestě domů si posteskneš, když nebudeš moci zapnout přisvětlovací diodu nebo blesk, která by Tě v bezpečí dovedla do potřebného místa. Nejsem pyšný ani na svoji výdrž, která je v řádu dvou, maximálně tří dní. Na zadním krytu se často zachytí otisky prstů, mám tam totiž lesklý plast. Další nevýhoda je nepřítomnost mechanické spouště fotoaparátu a občasná prodleva při práci v operačním systému Android. Zbylé nevýhody jsou uvedeny v diskusním fóru, pročti si je dopodrobna. S pozdravem, Samsung Galaxy S.