Samsung Galaxy S - tapety - hry - videa

Je mi jasné, že ses sem proklikal/a kvůli stažení nějakých nových tapet, her a videí. Proto dám všechny informace na jednu stránku, samozřejmě kvůli přehlednosti. Pokud budeš mít s něčím problémy, určitě se ozvi do diskusního fóra, rád Ti poradím co a jak. Najdeš tady tapety ke stažení, nejnovější hry a video recenzi Samsungu Galaxy S. Pojď se tedy podívat níže a vyber pro mě skvělé tapety, schéma nebo hry.

Tapety

Nespočet kvalitních tapet o rozlišení 480 x 800 stáhneš samozřejmě z Android Marketu nebo z internetu samotného, já jsem však našel odkaz, kde si můžeš vybrat libovolnou tapetu, která je v mém rozlišení. Nezapomeň, že pro správné zobrazení potřebuješ stáhnout pro Samsung Galaxy S tapety 480 x 800.

tapeta 1 tapeta 2 tapeta 3 tapeta 4 tapeta 5 tapeta 6

Koukni na tento odkaz, kde najdeš tapety 480x800 zdarma. Schválně, kolik si jich stáhneš a uložíš?

Hry

Nejnovější hry nainstaluji během okamžiku, některé můžeš stáhnout zdarma z Android Marketu, za jiné budeš muset trošku připlatit. 1 GHz procesor a dostatečná kapacita paměti RAM ze mě dělají galaktický přístroj, který se ničeho a nikoho nezalekne. Nezapomeň tedy přibalit nabíječku a můžeme si spolu užít hodiny a hodiny hraním všemožných her, na které budeš mít právě náladu.

hry

Videa

Chceš mě vidět naživo? Není nic lepšího, než se kouknout na tuhle video recenzi, kterou pro Tebe připravili pánové z mobilenet.cz. Pokud sis myslel/a, že Ti nabídnu nějaká videa ke stažení, pak pravděpodobně došlo k nedorozumění. A pokud budeš mít jakýkoliv dotaz, neboj se ozvat do mého diskusního fóra.